Garážové brány – Sekcionárne

Garážové brány DEWIND Plast, .s.r.o. predstavujú bezpečnosť, vysokú kvalitu, životnosť a komfort. Materiály panelov sú z tvrdej ocele a zostavené z kazetových pásových sekcií. Medzera je vyplnená 4cm polyuretánovou vrstvou, čo zabezpečí tepelnú izoláciu, a tým zníži vykurovacie náklady. A toto všetko Vám ponúkame v rôznych druhoch presklenia, typoch farieb a kľučiek. Okrem laminovaných farieb (zlatý dub, orech, mahagón, tmavý dub) si môžete vybrať zo 48 druhov dekorfólií.

Kvalita

Na výrobu brán používame najkvalitnejšie materiály, či už sú to samotné panely dovážané z Talianska, vysokoúčinné motory, alebo koľajnicové štruktúry z galvanizovanej ocele.

Bezpečnosť

Pretože bezpečnosť Vašich blízkych a Vášho domova je dôležitá aj pre nás, našim hlavným cieľom je túto bezpečnosť zachovať, ba dokonca zdokonaliť ju. Prispievame k tomu bránami odolnými voči vlámaniu, protipádovou ochranou, funkciou na detekciu prekážok , ochranou proti privretiu prstov a ďalšími užitočnými vlastnosťami.

Priaznivá cena

Počas našej existencie sme vytvorili kvalitnú sieť dodávateľov. Práca nášho profesionálneho tímu odborníkov Vám zaručuje spokojnosť nielen v oblasti kvality, ale aj vo vynikajúcich cenových reláciách.

Individuálne dimenzovanie

Obrovská výhoda našich sekcionálnych garážových brán oproti konkurencii je, že sa špecializujeme na výrobu brán individuálnych veľkostí. Garážová brána Vašich snov odteraz nie je limitovaná rozmermi.

 

Garážové brány – Rolovacie

Navíjacie brány v súkromnom sektore sa používajú tam, kde nie je možné z priestorových dôvodov umiestniť a namontovať sekciovú garážovú bránu. Garážové brány sú vyskladané z jednostenných alebo polyuretánom vyplnených dvojstenných lamiel. Lamely sú vyrobené z pozinkovanej aj farbenej ocele z prírodného, farbeného a eloxovaného hliníka, a pre špeciálne chemické a potravinárske prevádzky aj z antikorovej ocele. Farbené sú podľa požiadaviek zákazníka v celej stupnici RAL. Akrylátové okienka po celej šírke a v ľubovolnom počte lamiel umožňujú aj presvetlenie uzatvorených priestorov.

 

Plastové bežce na koncoch každej druhej lamely zabezpečujú tichý a plynulý chod navíjacej brány a zabezpečujú plynulé navíjanie na nosný hriadeľ.

 

Ovládanie pomocou motorovej jednotky a riadiacej elektroniky umožňuje pripojenie všetkých bezpečnostných doplnkov ako infračervené gumové rebrá na spodnej hrane brány, fotobunky, tlakové rebrá, senzorové snímače a všetky koncové zariadenia na ovládanie brán dostupné na svetových trhoch. Pri výpadku elektrickej energie je možné bránu otvoriť a zatvoriť kľučkou, alebo reťazovým prevodom.

 

Všetky brány spĺňajú smernice EÚ a sú označené značkou CE.

 

 

Garážové brány – Priemyselné

Sekciové priemyselné brány sú vyrábané z dvojplášťových panelov, z pozinkovanej farbenej ocele, z eloxovaného a farbeného hliníka. Zateplené panely sú vyplnené tvrdou 40mm polyuretánovou penou. Tepelno-izolačné vlastnosti panelov spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla, 0,78 W/m2K. Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, perfektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní pohyb sekcií v priestore do rôznych uhlov pod strop. Špeciálne posilňovacie pružiny dovolia až 100 000 cyklov nepretržitej prevádzky.

 

Do sekciových priemyselných brán je možné zabudovať prechodové dvere, presvetliť ich pomocou jednoduchých a dvojitých okien v rôznych vzoroch, alebo použiť vetracie mriežky. Elegantne eloxované a farbené povrchy brán vo všetkých farbách stupnice RAL esteticky dopĺňajú a zvýrazňujú vzhľad hál a ostatných budov, ktorých sú súčasťou.

 

Ovládanie priemyselných sekciových brán je vždy možné aj ručne pomocou torzných pružinových posilňovačov, čo dovoľuje ich otváranie aj v čase výpadku elektrickej energie. Samozrejmé je otváranie pomocou motorovej jednotky s riadiacou elektronikou s ľubovoľným koncovým zariadením.

 

Tieto brány spĺňajú smernice EÚ a sú označené značkou CE.