Plastové okná Aluplast

Plastové Okná Aluplast ID 4000,ID5000,ID8000,rada z ktorej si zákazník vie vybrať.Kvalitné okná aluplast pre bytové domy alebo rodinné domy

Aluplast IDEAL 400

Požiadavky na stolárske okná rastú každým dňom. Existuje mnoho spôsobov, ako vylepšiť funkčnosť a bezpečnosť systému Windows.

Okná vyrábané na základe systému Ideal 4000 sú štandardne vybavené dvomi západkami proti odcudzeniu na krídle a otočnými čapmi, aby sa zabránilo vlámaniu nastaviteľným tlakom. Dôležitým prvkom hardvéru je centrálna svorka . Svorka sa automaticky nastaví na vôľu drážky. Zabezpečuje nielen bezpečnosť, ale aj tesnosť a ľahké fungovanie okenných krídel. Všetok hardvér pre sklápacie okná je štandardne doplnený zámkom proti umiestneniu rukoväte. Doplnkovým funkčným prvkom je mikroventilačná nožnica, ktorá vytvára možnosť štrbinového vetrania.

Triedu odolnosti proti vlámaniu okien určite zvýši väčší počet háčikov proti vlámaniu , špeciálna rukoväť s kľúčom a doska proti vŕtaniu , t. J. Podložka, ktorá je namontovaná na espagnoletovej kazete. Okná tiež môžeme vybaviť kovaniami, ktoré spĺňajú požiadavky tried WK1 a WK2.

Odporúčame vybaviť okná založené na systéme Ideal 4000 tzv postupný náklon . Táto funkcia umožňuje umiestnenie krídla do niekoľkých polôh – od minimálneho odizolovania po naklápanie. Zaujímavou výbavou je aj brzda v rukoväti , ktorá vám po otvorení okna umožní zastavenie krídla v akejkoľvek polohe. Obidve položky z našej ponuky uľahčujú vetranie miestností a tým zaručujú ich správne vetranie. Okno by však malo byť vždy vybavené vetracím otvorom . Máme celý rad tlakových, vlhkostných a sklenených difúzorov.

 

Aluplast IDEAL 5000

Investovanie do teplých okien je náklad, ktorý sa oplatí. Ak si chcete byť istí, že drevené výrobky splnia očakávania z hľadiska tepelnej a zvukovej izolácie, mali by ste zvoliť správnu voľbu nielen pre profil, ale aj pre odporúčané príslušenstvo.

Okná vyrobené na základe systému Ideal 5000 majú konštrukčnú hĺbku 70 mm , umožňujúcu zasklenie s obalmi do šírky 41 mm. Okná sú štandardne doplnené jednotkou s dvojitým zasklením, ale je možné ju úspešne nahradiť jednotkou s trojitým zasklením . Výmena zníži tepelnú priepustnosť okna. Je potrebné si uvedomiť, že čím nižší je koeficient, tým vyššia je úspora za účty za tepelnú energiu. Ďalším prvkom, ktorý nám umožní znížiť Uw, je teplý spacer, Vyrobené zo zložitého izolačného materiálu zlepšujú izoláciu skla a znižujú riziko dočasnej kondenzácie vodnej pary, ktorá môže v zime zamrznúť, čo spôsobuje okolo ľadu tesnenie. Teplé rámy navyše zaručujú dlhodobú tesnosť izolačných sklenených jednotiek a maximalizujú úspory tepelných energetických strát znížením tepelného mosta medzi profilom a sklom.

Širší profil, trojskla, teplý rám – to sú prvky, ktoré ovplyvňujú nielen tepelnú izoláciu, ale aj zvukovú izoláciu . Aby okno účinne tlmilo zvuky prichádzajúce zvonka, malo by byť vyrobené z profilu širokého najmenej 70 mm. Malo by mať tiež najmenej tri tesnenia . Okno vyrobené v systéme Ideal 5000 preto dokonale zapadá do myšlienky okna chrániaceho pred hlukom a akustiku okna ovplyvňuje aj zasklievacia jednotka. Pre ľudí hľadajúcich odhlučnené okná odporúčame ich vybaviť špeciálnym odhlučneným sklom . Poskytujú najvyššiu úroveň ochrany pred hlukom.

 

Aluplast IDEAL 8000

Rok čo rok sa počet zákazníkov, ktorí si vyberú okná pre svoj domov, riadi hlavne ukazovateľmi tepelnej izolácie produktu. Spotrebitelia sú stále viac ochotní zvoliť si výrobky šetriace energiu, vďaka čomu môžu znížiť svoje účty za energiu.

Ideal 8000 je najteplejší systém v rade profilov Aluplasta. Vytvára to veľké príležitosti. Hĺbka inštalácie umožňuje inštaláciu zasklenia so šírkou do 51 mm. Pre zákazníkov, ktorí si cenia kvalitu produktu, odporúčame dodatočne vybaviť okná širším, dokonca štvorskleným obalom , ako aj teplým rámom . Takto pripravené okno ľahko získa koeficient prestupu tepla potrebný pre okná používané v pasívnej stavbe.

Navrhujeme tiež pozrieť sa na jednu z najnovších položiek v našej ponuke. Tabule Climaplus 4S so selektívnym povlakom sú úplnou inováciou, ktorá nielen zníži účty za vykurovanie, ale tiež zníži náklady spojené s klimatizáciou v teplých dňoch. Sklo vďaka špeciálne skonštruovanému povlaku umožňuje prejsť oveľa menej slnečnej energie, takže v lete si môžete v izbách ľahko udržiavať príjemnú teplotu. V zime bude sklo Climaplus 4S pôsobiť ako bariéra proti úniku tepla zvnútra. Tabule sa odporúčajú najmä na použitie v budovách s veľkým zasklením na južnej, juhozápadnej a juhovýchodnej strane.