Dvere:

Kombinácia moderných výrobných postupov s technickou kvalifikáciou našich spolupracovníkov sú základom našich solídnych plastových dverí. Tým môže ALUPLAST a GEALAN  zaručiť vyspelú profilovú konštrukciu. Profily ALUPLAST a GEALAN sa vyrábajú z húževnatého PVC a farebného metylmetykrylátu a majú všetky vlastnosti potrebné pre výrobu špičkových domových plastových dverí.

 

Bezpečnosť:

Masívna oceľová výstuž v krídle zabezpečuje stabilitu dverí. Širší dverný rám (83mm) umožňuje bezproblémové zaomietanie i v oblasti pántov, respektíve v prípade potreby vyvesenie dverného krídla v otvorenom stave. Štandardne sa k plastovým dverám dodáva veľmi bezpečný 5-bodový zámok. Možnosť výberu kľučiek a madiel.

 

Kombinačné možnosti:

Prvky pre domové plastové dvere ALUPLAST a GEALAN sú variabilné v zostave. Rôzne druhy skla a dverových výplní umožňujú individuálne riešenie domových dverí. Vypuklé sklené tabuľky je možno realizovať rovnako ako drátené sklo. Môžu sa použiť ľubovoľné priečky. Samozrejme je tu i možnosť doplnkových častí, poštová schránka na listy, telefón, elektrické otváranie atď.

 

Farby plastových dverí ALUPLAST