Plastové okná Salamander

Optimálna kombinácia inovatívnej technológie a najlepších parametrov tepelnej ochrany vhodných pre energeticky úsporné stavby.

c_137042_26

BluEvolution 82

Okná vyrobené v systéme BluEvolution 82 sú už štandardne vybavené dvojkomorovým balením teplého skla s veľmi nízkym koeficientom tepelnej izolácie. Veľkou výhodou sú samotné profily, ktoré sú vyrobené nielen z kvalitného PVC, ale predovšetkým sú vynikajúcim tepelným izolátorom , ktorý je zaručený šesťkomorovou štruktúrou profilu a trojitým tesniacim systémom . Inštalačná hĺbka 82 mm umožňuje zasklenie s obalmi do šírky 53 mm . Preto môžete úspešne dosiahnuť dvojkomorovú zasklievaciu jednotku . Ak je okno tiež doplnené teplým spacerom , môžeme získať parametre priepustnosti tepla zodpovedajúce tým, ktoré okná spĺňajú úspora energie .

Teplé rámy sú vyrobené z komplexného izolačného materiálu. Zlepšujú izoláciu sklených tabúľ a znižujú riziko dočasnej kondenzácie vodnej pary. Teplé rámy navyše zaručujú dlhodobú tesnosť izolovaných sklenených jednotiek a maximalizujú úspory tepelných strát.

Ak chcete ešte viac zvýšiť tepelný komfort vo vnútri okien, môžete ich vybaviť Climaplus 4S . Je to inovatívne riešenie. CLIMAPLUS 4S sklo prenáša oveľa menej slnečnej energie, vďaka ktorým v letných mesiacoch môžete ľahko udržiavať príjemnú teplotu v miestnosti a znižovať náklady na klimatizáciu.

 

BluEvolution 92S

Okná BluEvolution 92 už poskytujú najlepšiu tepelnú izoláciu, ktorú môžeme štandardne zaručiť. Dvojkomorová zasklievacia jednotka, tri tesnenia , profil s hĺbkou 92 mm robia z okien účinnú bariéru proti úniku tepla. Všetky tieto prvky majú vplyv na koeficient priepustnosti tepla v okne , čo je hlavným ukazovateľom, podľa ktorého sa riadia investori, ktorí hľadajú energeticky úsporné stolárstvo. Výber našich riešení nám umožňuje dosiahnuť najnižší koeficient Uw na trhu, potrebný pri pasívnej výstavbe .

Odporúčame doplniť okná založené na systéme BluEvolution 92 o teplú rozperu . Rámy z našej ponuky ukazujú najlepší výkon. Vyrobené z izolačného materiálu, obohateného o tenkú vrstvu špeciálnej fólie, ktorá vám umožňuje úplne eliminovať vnikanie tesniacich plynov a vodnej pary. Teplé rámy z našej ponuky zlepšujú vďaka svojej konštrukcii nielen izoláciu sklených tabúľ, ale tiež zaručujú dlhodobú tesnosť izolovaných sklenených jednotiek a maximalizujú úspory tepelných strát.

Aby ste znížili koeficient prestupu tepla okna a vytvorili tak okno s najvyššími parametrami tepelnej izolácie, odporúčame vybaviť okná BluEvolution 92 trojkomorovou zasklievacou jednotkou . Ponúkame zasklievacie balíčky s koeficientom Ug od 0,3. Jednou z možností je tiež sklo Climaplus 4S . Je to mimoriadne inovatívne riešenie. CLIMAPLUS 4S sklo prenáša oveľa menej slnečnej energie, vďaka ktorým v letných mesiacoch môžete ľahko udržiavať príjemnú teplotu v miestnosti a znižovať náklady na klimatizáciu. V zime bude sklo účinnou bariérou proti úniku tepla.

 

Streamline 76

Energeticky úsporné okná s vysokou úrovňou tepelnej a zvukovej izolácie. Streamline 76 poskytuje štandardnú ochranu aj pri štandardnej ochrane. Jednokomorová zasklievacia jednotka, dve tesnenia, profil s hĺbkou 76 mm robia z okien účinnú bariéru proti úniku tepla.

Ak chcete zvýšiť tepelný komfort, odporúčame vybaviť okná balíčkom s trojsklom a teplým rámom. Ponúkame teplé podložky s najlepším výkonom. Vyrobené z materiálu so špeciálnymi tepelnými vlastnosťami, obohateného o tenkú vrstvu špeciálnej fólie, ktorá vám umožňuje úplne eliminovať vnikanie tesniacich plynov a vodnej pary. Teplé rámy z našej ponuky zlepšujú vďaka svojej konštrukcii nielen izoláciu sklených tabúľ, ale tiež zaručujú dlhodobú tesnosť izolovaných sklenených jednotiek a maximalizujú úspory tepelných strát.

Okná založené na systéme Streamline 76 sa tiež odporúčajú vybaviť tablami Climaplus 4S . Je to inovatívne riešenie. CLIMAPLUS 4S sklo prenáša oveľa menej slnečnej energie, vďaka ktorým v letných mesiacoch môžete ľahko udržiavať príjemnú teplotu v miestnosti a znižovať náklady na klimatizáciu. V zime bude sklo pôsobiť ako bariéra pre unikajúce teplo.