Praktickým doplnkom okien, hlavne v letnom období sú sieťky proti hmyzu. Ponúkame pevné sieťky na okná a balkónové dvere. Rámy sieťok sú z hliníkového profilu a vyrábajú sa v bielej a hnedej farbe. Sieťovina je zo skleného vlákna, ktorá vďaka odolnosti voči UV žiareniu zaručí dlhú životnosť sieťok. Montáž sieťok je bez mechanického zásahu (bez vŕtania, skrutkovania) do okien vkladaním z miestnosti.

Rám siete je vyrobený s valcovaných, alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu.

 

Základné druhy:

 

Pevné okenné siete proti hmyzu – Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu.

SPÔSOB UCHYTENIE – otočné držiaky veľkosti 0, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

 

Pántové dverné siete proti hmyzu

 

Plissé system – Sieťkový systém PLISSÉ je svetovou jednotkou dverových sietí a bol zvlášť vyvinutý na zakrytie veľkoplošných otvorov.Jednoduchá manipulácia ,v spodnej čaasti bez prechodových profilov.Základná farba je biela s možnosťou objednávky aj RAL aj RENOLIT na požiadanie.