Kvalitná plávajúca podlaha by mala byť súčasťou každej domácnosti, pričom nezáleží na tom, či sa jedná o laminátové podlahyvinylové podlahydrevené podlahy alebo kompozitné podlahy. Každý človek má iný štýl a iné preferencie a preto je pre nás veľmi dôležité, aby bol uspokojený každý jeden zákazník. Plávajúce podlahy sa tešia veľkej obľube a preto náš sortiment neustále rozširujeme o nové a nové produkty, medzi ktoré môžeme okrem podláh zaradiť napríklad aj podložky pod podlahupodlahové lišty a podobne. Výber plávajúcej podlahy môžeme určite označiť za dôležité rozhodnutie, ktoré si vyžaduje svoj čas, ale aj informácie. Preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť na obchod@dewind.sk alebo na telefónnom čísle 0908 417 715, prípadne navštívte našu predajnu Nových Zámkoch na adrese Pod kopcom 69.

Laminátové podlahy

V našej ponuke máme širokú paletu laminátových podláh CLASSEN,EGGER,KRONOPOL,KRONOORIGINAL. Patria k hlavným výrobcom drevárenských výrobkov a materiálov z dreva v Európe, ktorý sa snažia vždy svojim zákazníkom ponúknuť kompletnú, atraktívnu a vyrovnanú ponuku.

Vinylové  podlahy

Vinylové podlahy bez lepenia PERFECTO patria k súčasným trendom, v ponuke máme dekory dreva, ale aj kamenné. K laminátovým a vinylovým podlahám ponúkame soklové lišty a doplnky.