Plastové okná Aluplast

Plastové Okná Aluplast ID 4000,ID5000,ID7000,ID8000,rada z ktorej si zákazník vie vybrať.Kvalitné okná aluplast pre bytové domy alebo rodinné domy

Aluplast IDEAL 400

Zaoblený polopředsazený 5-komorový profil IDEÁL 4000, stavebná hĺbka 70mm využívajúci najnovšími poznatkami pri výrobe okien dodá eleganciu a ľahkosť každému oknu.
Rámy a krídla sú už v základe vystužené špeciálnymi oceľovými, pozinkovanými výstuhami v tvare U, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť. Originálny systém odvodnenia rámu umožňuje optimálny odtok nežiadúcej vody z profilu.
K dodaniu v bite farbu, prípadne 1/2 alebo 2/2 dekor.
výborná tepelná a zvuková izolácia
predsadené krídlo slúži ako okapnica a spolu s oblým dizajnom tvorí moderný a funkčný vzhľad
vynikajúce vlastnosti, pevnosť a stabilitu použitého profilu zaručuje premyslená stavba vnútorných a vonkajších predkomorou a hlavných komôr
stavebná hĺbka 70mm
celoobvodové kovanie nemeckej spoločnosti so systémom špeciálnych oceľových uzáverov, ktoré zaisťujú vysokú bezpečnosť a maximálny komfort používania
sivé tesnenie u okien v bielej farbe, čierne tesnenie u okien v dekore tesnenie typu EPDM – materiál, ktorého zloženie a špecifický tvar prevedenia spolu s osadením v špeciálnych drážkach zaručuje optimálnu izoláciu a dlhú životnosť
Štandardne zasklenie izolačnými dvojsklami v zložení 4/16/4 s koeficientom 1,1 s dištančným  termorámečkem v šedej farbe, ktorý prerušuje tepelný most a minimalizuje výskyt rosenia
viackomorový podkladový profil
kvalitná plnohodnotná mikroventilácia
okná z tichto profilu sa možu osadiť aj izolačnými trojsklami až do Ug= 0,7

Aluplast IDEAL 5000

Zaoblený polopresadené 5-komorový profil IDEÁL 5000 hĺbka 70mm so stredovým tesnením využívajúce najnovších poznatkov pri výrobe okien rozdelí profil teplú a studenú časť. Rámy a krídla sú už v základe vystužené špeciálnymi oceľovými, pozinkovanými výstuhami v tvare J, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť.
Originálny systém odvodnenia rámu umožňuje optimálny odtok nežiadúcej vody z profilu. K dodaniu v bielej farbe. Odporúčame v kombinácii s izolačným 3sklem. Tento profil sa vyznačuje masívne a tuhú konštrukciu a vďaka trojitému tesnenie ponúka nadštandardné izolačné a optimálne statické vlastnosti.
Výborná voľba pre každý byt alebo dom, kde je požadovaná veľká úspora energie. Trojité tesnenie, diky ktorému má profil nadštandardné tepelnú izoláciu, ochranu proti vypáčeniu, kovanie chránené proti vplyvu počasia a tiež zabezpečuje vysokú vodotesnosť – profil odoláva zatekaniu až do 2100 Pa.
Okná z 5tich-komorových profilu diky svojim vlastnostiam riajdou svoje uplatnenie hlavne v novostavbách rodinných domov a obytných domov, administratívnych budov, sú ideálny pre špeciálne prípady s vysokými požiadavkami na tepelné izolačné vlastnosti, ako sú nízko energetické domy, presklené steny, vikiere a pod.

Aluplast IDEAL 7000

Upozornenie! Na profilový systém aluplast ID7000,sa nedajú namontovať sieťky proti hmyzu,ani vokajšie rolety!!!

Zaoblený polopresadené 6-komorový rám a 5-komorové krídlo IDEÁL 7000 hĺbka rámu 80mm a krídlo v najslabším miestom dodahuje vynikajicí hĺbky 70mm. Rámy a krídla sú už v základe vystužené špeciálnymi oceľovými, pozinkovanými výstuhami v tvare U, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť.
Vďaka originálnemu riešeniu a stavebnej hĺbke je tento profil výnimočný tvarom i tepelné-izolačnými vlastnosťami. Originálny systém odvodnenia rámu umožňuje optimálny odtok nežiadúcej vody z profilu. Iba biele prevedenie so šedým tesnením a 1/2 alebo 2/2 dekor (iba zlatý dub, mahagón, orech)
6ti komorová technika pre vysokú tepelnú izoláciu
80mm stavebná hĺbka a veľká výstuha pre vyššiu stabilitu
softline – externé optika 2 skosené hrany u rámu aj krídla
štandardne osadený dvojsklom, je však možné k zvýšeniu tepelnej izolácie osadiť trojsklom